24 Haziran 2016 Cuma

ALTIN EMLAK YENİ ŞAFAK GAZETESİ'NDE !

Emlak sektöründe yazılı basının en etkin markası olan ALTIN EMLAK bu gün Yeni Şafak Gazetesi’nde İstanbul’un Değeri Yükselen Bölgeleri konulu haberi ile yer almaktadır. Haberin görselini ekli dosyada bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,

ALTIN EMLAK GENEL MÜDÜRLÜK


Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, yatırımcıların merkezi lokasyonlara yöneldiğini söyledi. Erilkun, Avrupa yakasında İncirli, Anadolu yakasında Samandıra 'ya ilgi olduğunu aktardı.
İstanbul’da gerçekleşmeye devam eden büyük ulaşım projeleri hem Avrupa hem de Anadolu yakasında hareketliliği beraberinde getirdi. Her iki yakada da prim potansiyeli yüksek yeni yerler dikkat çekmeye başladı. Altın Emlak Genel Müdürü Hakan Erilkun, Avrupa yakasında Bakırköy-İncirli’nin, E-5’e açılan lokasyonuyla önümüzdeki dönem en çok pirim yapacak noktalardan biri olduğunu söyledi. Kayaşehir’de ticari alanların daha değerli olduğuna vurgu yapan Erilkun, “Çünkü ticari alan sayısı çok az. Öyle ki 17. Bölgede yapılacak 

 olan Arnavutköy bağlantı yolu kavşağı noktasında henüz bir ticari alan inşası bile başlamadı” dedi. Ze¬keriyaköy, Boyacıköy ve Uskumruköy’ün de şehrin yeni nabız noktaların¬dan biri olduğuna vurgu yapıldı.
4 BÖLGE MERCEK ALTINDA
Erilkun, Anadolu yaka¬sının çekim merkezlerini ise Samandıra, Göztepe Ünalan Mahallesi ve Ümraniye-Küçüksu olarak sıraladı. Anadolu yakasında devam eden büyük ulaşım projelerinin gay-rimenkul yatırımcısını ve geliştiricisini bu bölgelere yönlendirdiğini belirten Erilkun, “Yatırımcılar eski yerleşim yerlerinde dönüşüm projelerini tercih ediyor. Samandıra’da dünyanın en büyük hastane projesiyle prim potansiyeli yüksek yerler arasında dikkat çekiyor” dedi.www.facebook.com/altinemlak

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme