4 Mayıs 2016 Çarşamba


ALTIN EMLAK MAYIS 2016 E-BÜLTENİ


Her ay yayınlanan ve binlerce kişi ve kuruluşa gönderilen ALTIN EMLAK E-Bültenlerinin Mayıs 2016 sayısını ek’te bulabilir, kartvizit çevrenize gönderim yapabilirsiniz.


Saygılarımızla,


ALTIN EMLAK GENEL MÜDÜRLÜK
www.facebook.com/altinemlak
ALTIN EMLAK MALTEPE E-5 TEMSİLCİLİĞİ HİZMETE HAZIRLANIYOR !
ALTIN EMLAK Ailesi’ne yeni katılan Maltepe E-5 Temsilciliğimiz hizmetinizdedir. Eğitim ve oryantasyon işlemleri tamamlanan ALTIN EMLAK Maltepe E-5 Temsilciliğimizin iletişim bilgilerine şimdiden www.altinemlak.com.tr adresli ana sayfamızın Ofislerimiz bölümünden ya da www.altinemlak.com.tr/maltepee5 adresli sitesinden ulaşabilirsiniz.  
 
ALTIN EMLAK GÜNEŞLİ BULVAR TEMSİLCİLİĞİ HİZMETE HAZIRLANIYOR !
ALTIN EMLAK Ailesi’ne yeni katılan Güneşli Bulvar Temsilciliğimiz 1 (bir) hafta içinde faaliyete başlayacaktır. Eğitim ve oryantasyon işlemleri tamamlanan ALTIN EMLAK Güneşli Bulvar Temsilciliğimizin iletişim bilgilerine şimdiden www.altinemlak.com.tr adresli ana sayfamızın Ofislerimiz bölümünden ya da www.altinemlak.com.tr/guneslibulvar adresli sitesinden ulaşabilirsiniz.  

ALTIN EMLAK SUUDİ ARABİSTAN MASTER TEMSİLCİLİĞİ HİZMETİNİZDEDİR !
Yabancı müşterilerine de geniş çaplı hizmetler sunabilen ALTIN EMLAK Ailesi’ne Arap Yarımadası’nın en gözde lokasyonu olan Suudi Arabistan’da açılan Master Temsilciliği 15.05.2016 tarihinde faaliyete başlayacaktır. ALTIN EMLAK Suudi Arabistan Master Temsilciliğimizin iletişim bilgilerine www.altinemlak.com.tr adresli ana sayfamızın Ofislerimiz linkinden ve / veya www.altinemlak.com.tr/suudiarabia adresli sayfasından ulaşabilirsiniz. 

YURTDIŞINA AÇILAN ALTIN EMLAK DÜNYA GAZETESİ’NDE !
Suudi Arabistan Cidde’de 15.05.2016 tarihnde faaliyete başlayacak olan ALTIN EMLAK Suudi Arabistan Temsilciliği yazılı basında ilgi görmeye devam ediyor. ALTIN EMLAK Yurtdışına Açılıyor konulu duyurumuz 22.04.2016 tarihli Dünya Gazetesi’nde geniş yer buldu.

ULUSAL TV’DE ALTIN EMLAK RÜZGARI 
Emlak piyasasına ilişkin haberleri ile kısa bir süre önce ana haber bültenlerinde iki kez üst üste yer alan ALTIN EMLAK Genel Müdürü Hakan ERİLKUN, yoğun talep üzerine Emlakçılık Yasası röportajı ile 14.04.2016 tarihinde Emlak Web Tv’de, Kira Artışları konulu özel röportajı ile 22.04.2016 tarihli Ulusal TV Haberler’de yer aldı. Röportajlarıı ana sayfamızdaki linkten izleyebilirsiniz. 

ALTIN EMLAK GENÇ GİRİŞİMCİLERE YOL GÖSTERDİ 
Emlak sektörünün ülkemizdeki en yetkin ismi olan ALTIN EMLAK, Kırklareli Üniversitesi’nin davetlisi olarak Kırklareli Vize Kampüsü’nde öğrencilere Emlak Sektöründe Girişimcilik konulu bir seminer verdi. Yaklaşık 3 (üç) saat süren ve 100’e yakın öğrencinin katıldığı seminer sonrasında rektörlükçe özel olarak ağırlanan ALTIN EMLAK, üniversite eğitimlerine devam ediyor. 
ALTIN EMLAK YAZILI BASININ VAZGEÇİLMEZİ 
ALTIN EMLAK her ay olduğu gibi Nisan 2016 döneminde de basının en çok tercih edilen markası oldu. 04.04.2016 tarihinde Para Dergisi’nde Konut Kazandırmaya Devam Ediyor, Bayim Olur musun Dergisi’nde Türkiye’nin En Meşhur Markaları, Özgür Düşünce Gazetesi’nde Kredi Masrafları, 06.04.2016 tarihli Posta Gazetesi, 07.04.2016 tarihli Yenigün Gazetesi ve 10.04.2016 tarihli Tünaydın Gazetesi’nde  Silivri’nin Değeri, aynı tarihli Ekonomist Dergisi’nde Günlük Kiralıklara Bakış, Dünya Gazetesi’nde Kira Artışları, 18.04.2016 tarihli Özgür Düşünce Gazetesi’nde Sosyal Olayların Emlak Sektörüne Etkisi, 21.04.2016 tarihli İnşaat & Yatırım Dergisi’nde Konut Alacaklara Devlet Desteği Yetersiz, 25.04.2016 tarihli Para Dergisi’nde Osman Gazi Köprüsü haberi ile yer aldı.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme