10 Nisan 2016 Pazar

NİSAN 2016 E-BÜLTENİMİZ YAYINDA !

Her ay yayınlanan ALTIN EMLAK E-Bültenlerinin Nisan 2016 sayısını ek’te bulabilirsiniz.

Saygılarımızla,


ALTIN EMLAK GENEL MÜDÜRLÜK


 ALTIN EMLAK BAŞAKŞEHİR 2. ETAP TEMSİLCİLİĞİ HİZMETİNİZDEDİR !

Gerek ikamet gerekse sanayi ve ticaret açısından İstanbul’un en önemli noktalarından biri olan Başakşehir’de faaliyete başlayan ALTIN EMLAK Başakşehir 2. Etap Temsilciliği eğitimli, profesyonel kadrosu ile hizmetinizdedir. ALTIN EMLAK Başakşehir 2. Etap Temsilciliğimizin iletişim bilgilerine www.altinemlak.com.tr adresli ana sayfamızın Ofislerimiz linkinden ve / veya www.altinemlak.com.tr/basaksehir2etap adresli sayfasından ulaşabilirsiniz. 
ALTIN EMLAK SUUDİ ARABİSTAN MASTER TEMSİLCİLİĞİ HİZMETİNİZDEDİR !
Yabancı müşterilerine de geniş çaplı hizmetler sunabilen ALTIN EMLAK Ailesi’ne Arap Yarımadası’nın en gözde lokasyonu olan Suudi Arabistan’da açılacak Master Temsilciliği katılmıştır. Cidde’de 15 (onbeş) gün içinde faaliyete başlayacak olan ALTIN EMLAK Suudi Arabistan Master Temsilciliğimizin iletişim bilgilerine www.altinemlak.com.tr adresli ana sayfamızın Ofislerimiz linkinden ve / veya www.altinemlak.com.tr/suudiarabia adresli sayfasından ulaşabilirsiniz. 
ALTIN EMLAK GÜNEŞLİ BULVAR TEMSİLCİLİĞİ HİZMETE HAZIRLANIYOR !
ALTIN EMLAK Ailesi’ne yeni katılan Güneşli Bulvar Temsilciliğimiz 15 (onbeş) gün içinde faaliyete başlayacaktır. Eğitim ve oryantasyon işlemleri devam eden ALTIN EMLAK Güneşli Bulvar Temsilciliğimizin iletişim bilgilerine şimdiden www.altinemlak.com.tr adresli ana sayfamızın Ofislerimiz bölümünden ya da www.altinemlak.com.tr/guneslibulvar adresli sitesinden ulaşabilirsiniz.  
ALTIN EMLAK BAHÇEKENT ÇARŞI TEMSİLCİLİĞİ HİZMETE HAZIRLANIYOR !
İstanbul’un en önemli toplu konut ve ticaret bölgesi olarak inşa edilmeye başlanan Bahçekent Bölgesi için şimdiden yeni bir ALTIN EMLAK Temsilciliği hizmete hazırlanıyor. Eğitim ve oryantasyon işlemleri devam eden ALTIN EMLAK Bahçekent Çarşı Temsilciliğimizin iletişim bilgilerine şimdiden www.altinemlak.com.tr adresli ana sayfamızın Ofislerimiz bölümünden ya da www.altinemlak.com.tr/bahcekentcarsi adresli sitesinden ulaşabilirsiniz.  
ULUSAL TV’DE ALTIN EMLAK RÜZGARI !
Emlak piyasasına ilişkin haberleri ile kısa bir süre önce ana haber bülteninde yer alan ALTIN EMLAK Genel Müdürü Hakan ERİLKUN, yoğun talep üzerine Kira Geliri Beyannameleri konulu özel röportajı ile 03.03.2016 tarihli Ulusal TV Haberler’de yer aldı. Röportajı ana sayfamızdaki linkten izleyebilirsiniz. 
ALTIN EMLAK İNANLAR PROJELERİNDE !
Halkalı’da inşa ettiği Terrace Tema ile nitelikli projelerine bir yenisini ekleyen İnanlar İnşaat, ALTIN EMLAK ile özel bir anlaşmaya vardı. ALTIN EMLAK Temsilciliklerine özel fiyatlarla satışa sunulan son daireler avantajlı koşullarla sahiplerini bekliyor.
ALTIN EMLAK YAZILI BASININ VAZGEÇİLMEZİ !
ALTIN EMLAK her ay olduğu gibi Mart 2016 döneminde de basının en çok tercih edilen markası oldu. 01.03.2016 tarihinde Ticari Hayat Gazetesi’nde Konut Kredileri, Çökertme Gazetesi’nde Apartman ve Site Yöneticiliği, 10.03.2016 tarihli İnşaat&Yatırım Dergisi’nde Tapu Daireleri ve Noterler, Posta Gazetesi’nde ve Türkiye Gazetesi’nde ve Vahdet Gazetesi’nde, Vatan Gazetesi’nde ve Yeni Yüzyıl Gazetesi’nde Artan Kiralar haberi ile, aynı konulu haberle 11.03.2016 tarihli Yeni Asya Gazetesi’nde, 15.03.2016 tarihinde Akşam ve Yeni Yüzyıl Gazetelerinde, 21.03.2016 tarihli Sabah Gazetesi’nde, Ortak Alanlar haberi ile Kara Gazetesi’nde, 22.03.2016 tarihli Sakarya Yeni Haber Gazetesi’nde ve Yeni Gün Doğdu Gazetesi’nde Konut Alımında Dikkat Edilen Noktalar ve Ortak Alanlar haberleri ile yer aldı.
Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme