22 Eylül 2014 Pazartesi

ALTIN EMLAK FUARIN YILDIZI OLDU !

İlgili her yazımızda vurguladığımız ve artık kamuoyu tarafından da iyi bilindiği gibi Türkiye’nin en hızlı büyüyen ve büyürken aile sıcaklığını da kaybetmeyen tek emlak zinciri ALTIN EMLAK’tır.
ALTIN EMLAK’ın yakaladığı bu hızlı ivmeyi desteklemek amacıyla PR çalışmalarının her dalına büyük önem verilmekte, yurtiçi ve yurtdışı fuarlardan gazete haberlerine, ilanlardan internet kanalı çalışmalarına kadar detaylı bir program izlenmektedir. Emlak sektörünün en hareketli olduğu Eylül döneminde de bu program çerçevesinde çok önemli çalışmalar aşama aşama hayata geçirilmiştir. 18.09.2014 tarihinde Hürriyet Gazetesi Franchising Eki’nin Türkiye baskısında yer alan ALTIN EMLAK, 20.09.2014 tarihli Gözlem Gazetesi’nde inşaat sektörüne yönelik İş Güvenliği konulu köşe yazısı ile yer almıştır. 18.09.2014 – 21.09.2014 tarihli Bayim Olur musun & Franchising Fuarı için aylardır sürdürdüğü çalışmaları fuarı ziyaret eden 30.000’i aşkın kişi ve kuruluşa sunan ALTIN EMLAK, gerek konumu, gerekse aktiviteleri ile fuar alanında en çok ziyaretçi alan standların başında geldi. Bu yoğun PR çalışmaları internette de gereken karşılığı bulmuş olup yayınlanan ilk haberleri aşağıdaki linklerden takip edebilirsiniz.
Tüm bu etkinlikler sonucunda İstanbul Beylikdüzü, İstanbul Üsküdar, Muğla Fethiye, Ordu, İzmir Bornova, İstanbul Bahçeşehir, İstanbul Sahrayıcedid, İstanbul Çatalca, İstanbul Ataşehir, İstanbul Sultanbeyli başta olmak üzere pek çok bölge için ön mutabakatlarını tamamlayan ALTIN EMLAK, önümüzdeki günlerde aileye katılacak yeni Temsilcilikleri ile hızlı büyüme sürecini sürdürecektir. 
Bilgilerinizi rica ederiz.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönderme